W Pashley mamy ciężko wypracowaną reputację za tworzenie najlepszych rowerów trójkołowych, które przetrwały ponad osiemdziesiąt lat, i nieustannie staramy się budować na tej reputacji dzięki ciągłym innowacjom.

Tri-1 to najnowszy produkt tego procesu, będący połączeniem naszego klasycznego trójkołowego projektu z najlepszym nowoczesnym komponentem. Jest wyposażony w 7-stopniową przekładnię z szerokim przełożeniem, co oznacza, że ​​możesz pokonać nawet najbardziej strome wzgórza i nadążyć za tempem ruchu miejskiego. Nie tylko to, ale podwójny układ hamulcowy, składający się z klasycznego hamulca zaciskowego i potężnego zamkniętego hamulca piastowego, zapewnia kontrolę, której potrzebujesz, a chromowana kierownica zapewnia pionową pozycję dla najlepszej widoczności i komfortu, jaki można sobie wyobrazić.

Istnieje nawet opcja składanej ramy dla łatwego transportu i przechowywania lub stałego modelu przekładni (z korzyścią w pełni zamkniętej obudowy) dla prostej i bezproblemowej jazdy. Dodaj do tego luksusy, takie jak pełne błotniki i sprężynujące siodełko żelowe, i masz idealnego towarzysza, który jest w stanie wytrzymać rygory codziennej jazdy, oferując niezrównane poczucie stabilności, które może zapewnić tylko trójkołowy pojazd.