Wyjątkowy komfort i ponadczasowy design, a do tego – staranne wykończenie i  dbałość o jakość. Rowery Pashley spełnią marzenia o rowerze idealnym.

 

Początki renomowanej, brytyjskiej marki Pashley sięgają 1926 roku. Wyróżniają ją ponadczasowy styl i klasyczne wzornictwo. W ciągle rozwijającym się portfolio znajdziesz kultowe już modele, jak: Guv’nor, Pathfinder czy – powstały we współpracy z najstarszą angielską manufakturą samochodów Morgan – model Pashley-Morgan.
Rowery i trójkołowce Pashley są wytwarzane przez wykwalifikowanych rzemieślników, którzy wykorzystują tradycyjne metody, jednocześnie precyzyjnie dopracowując najdrobniejsze detale. Projektanci rowerów Pashley koncentrują się na komforcie, wytrzymałości i trwałości. Wierzą w to, że rowery powinny być przyjemne w użytkowaniu i wystarczająco praktyczne, aby płynnie zintegrować się z codziennym życiem. Rower Pashley pozwala kierowcy wygodnie usiąść i komfortowo przemieszczać się, ciesząc się widokiem, przy okazji bezpiecznie i łatwo przewożąc zakupy i bagaże. To luksus na co dzień.
Wybór roweru mówi wiele o samym jego właścicielu. Pashley, mistrzowską precyzją w ręcznie wykonanych rowerach, których design zdaje się nie podlegać upływowi czasu, zaspokaja potrzeby tych najbardziej wymagających.

Zobacz rowery