Pashley Briton to nowa propozycja męskiego, klasycznego roweru miejskiego. Zaprojektowano go tak, by wraz z damskim modelem Britannia tworzyli zgraną parę.

Mechanizmy roweru oparliśmy o niezawodne piasty Sturmey Archer z hamulcami bębnowymi i pięciobiegowy napęd. Klasyczna, metalowa osłona łańcucha oraz błotniki zadbają o to, byś dojechał na miejsce czysty bez względu na warunki. Dojedziesz tam wygodnie – Briton to wyprostowana i zrelaksowana sylwetka, wygodne siodło Brooks i korkowe chwyty kierownicy. Oświetlenie roweru to stylowa lampa przednia zasilana z prądnicy umieszczonej w przedniej piaście oraz tylna lampka LED umieszczona na błotniku. Zatroszczyliśmy się także o przechodniów, których będziesz mijał – dzwonek, który w nim zastosowaliśmy będzie delikatnie informował ich o tym, że się zbliżasz.

Briton to męski rower oferujący wyjątkowy komfort. Zarówno sylwetka rowerzysty w czasie jazdy jak i dokładnie dobrane podzespoły. Składamy ten rower ręcznie w naszej fabryce w Stratford – upon – Avon z dbałością o szczegóły. Korzystamy z tradycyjnych metod produkcji i w miarę możliwości z produkowanych w Anglii podzespołów.