Pathfinder Tour

Ręcznie wykonana rama powstała z połączenia specjalnie dobranych, lekkich, cieniowanych stalowych rurek Reynolds 531 i 631. Klasyczna geometria ram Pathfinder zapewnia dynamiczny styl. Zachowano tradycyjną górną rurę ramy, a dzięki odpowiedniemu widelcowi pozycja siedzenia w trakcie jazdy jest wygodna. Długi rozstaw osi zapewnia komfort i stabilność, nawet kiedy rower jest obciążony sakwami. Geometria kierownicy zapewnia przewidywalną kontrolę podczas jazdy na nierównej nawierzchni.

 

Pathfinder Tour jest stworzony z myślą o przygodzie. To wszechstronny rower, którym śmiało można pędzić rano do pracy, a w niedzielę udać się na wycieczkę po przedmieściach. Grupa Campagnolo Veloce zapewnia wydajność oraz szybkość. Specjalnie dobrane opony Continental Gatorskin są znane ze swojej odporności na przebicia, jak również z wyjątkowej przyczepności w mokrych warunkach. Pathfinder Tour to idealny wybór dla tych, którzy chcą podróżować tam, gdzie poniesie ich wyobraźnia i jeszcze dalej.

 

 

Kolory

Citrus green lub Graphite Grey

Przerzutki

Campagnolo Veloce 20, manetki Ergopower 2x10, kaseta 13-29

Rama

Tradycyjnie, ręcznie spawana i lutowana. Wykonana z odpowiednio cieniowanych rurek Reynolds 531 i 631.

Widelec

Ręcznie robiony, stalowy.

Siodło

Brooks Cambium C17

Kierownica

Klasycznie gięta, z szarą owijką Brooks z bawełny organicznej.

Hamulce

Tarczowe mechaniczne TRP Spyre z podwójnym tłokiem (160mm) uruchamiane przez dźwignie Tektro RL340.

Koła

Obręcze 700 z 32 otworami i wysokiej jakości polerowane piasty zaplecione są podwójnie cieniowanymi, stalowymi szprychami Sapim.

Opony

 Continental Gatorskin 700x32C z warstwą PolyX

Błotniki

Ze stali nierdzewnej, w kolorze ramy.

Mechanizm korbowy

34 / 50T

Rozmiary ramy

50, 53, 56 i 59cm.