Ciekawostki

Jubileuszowy Roadster stworzony dla uczczenia 150-lecia marki Brooks!

Przedstawiamy nowy model Pashley Roadster, który powstał w limitowanej liczbie 150 egzemplarzy dla uczczenia 150-lecia powstania marki Brooks! 

Klasyczna sylwetka Roadster'a została wzbogacona o stylowe, miedziane wykończenia i detale. Rower wyróżnia charakterystyczne siodło Brooks B33 ze skóry naturalnej w kolorze czarnym z prętami pokrytymi miedzią (również stworzone dla uczczenia jubileuszu marki) oraz skórzane, czarne gripy z miedzianymi kapslami.

Szczegółowa specyfikacja: Pashley Roadster (150th Brooks SE)

90. urodziny marki Pashley!

W tym roku założona w 1926 roku przez "Rath'a" Pashleya marka Pashley obchodzi swoje 90.urodziny.

Dla uświetnienia tej wzniosłej okazji team projektantów i inżynierów marki przygotował dwa nowe modele rowerów - obydwa o typowej dla Pashley'a klasycznej sylwetce ze szczyptą retro.

 

Pierwszy z nich - Speed 3 - zarówno sylwetką, jak i designem wykończeń nawiązuje do popularnego w latach 20. ubiegłego stulecia stylu Art Deco.

 

Drugi model - Roadfinder - to ukłon w stronę nowoczesności. Klasyczna sylwetka została wzbogacona o najwyższej klasy najnowszej generacji komponenty.

Tabela ułatwiająca dobranie odpowiedniego rozmiaru roweru Pashley

Nowe wersje klasycznych modeli Pashley

Specyfikacja nowego modelu Pathfinder Tour

Nowości z targów EuroBike

Podczas targów rowerowych EuroBike Pashley zaprezentował wiele nowości. Jak przystało w klasycznym wydaniu. Oficjalnie potwierdzono informację - modele Pathfinder są częścią kolekcji Pashley.

 

Zaprezentowano także model Princess w rozmiarze ramy 22,5" z 28-calowymi kołami. Wszystkie damskie modele, dla komfortu wyższych osób będą występowały z kołami 28" w rami 22,5".

 

Pashley podczas EuroBike przedstawił także dwa zupełnie nowe modele. 

 

 

 

Więcej zdjęć już niebawem.

Na czym jeździ prawdziwy Styleman?

Jeden z najbardziej stylowych mężczyzn Ireneusz Korzeniewski, prowadzący modowego bloga www.styleman.blog.pl wybrał Pashley Roadster, aby zadawać szyku na warszawskich ulicach. Jak jeździ się na rowerze i jak się ubrać, możecie obejrzeć TUTAJ.

 

Do eleganckiego mężczyzny pasuje tylko Pashley Roadster

Po raz kolejny okazuje się, że Pashley Roadster to kwintesencja stylu i elegancji. Tym razem Roadster jako element kampanii Lancerto.

 

Zmiana w specyfikacji damskich rowerów Pashley

Szanowni Państwo,

 

dla Waszej wygody, postanowiliśmy, iż wszystkie modele damskich rowerów w rozmiarze ramy  22.5" będą produkowane na kołach 28". Mamy nadzieję, że ta zamiana przypadnie Państwu do gustu.

Rower Mr. Vintage'a

Jest nam niezwykle miło, że Mr. Vintage wybrał właśnie Pashley'a.

 

strona: